ZAVRŠEN NOVOGODIŠNJI TURNIR BIHAĆ 2018/2019. PIONIRI-INTERMOZAIK OSVOJILI TREĆE MJESTO

13.01.2019.godine završen je “Novogodišnji turnir Bihać 2018/2019”, na kojem je OFK “BIHAĆ učestvovao sa dvije ekipe PIONIRA (uzrast 2004/2005.g.) i to sa puno uspjeha. Obje naše ekipe ove godine bile su superiorne u grupnoj fazi takmičenja i na kraju ubjedljivo bile prve u svojim grupama. Medjutim zbog odlaska jedne ekipe PIONIRA OFK “Bihać” na turnir u Švicarsku, nije odigran meč u polufinalu protiv ekipe NK Jedinstvo, koji su dobili meč pf 3:0 za zelenim stolom i tako se plasirali direktno u finale, a ekipa OFK “Bihać-Stars” je na kraju zauzela 4.mjesto. Druga ekipa OFK “Bihać”, koja je zbog sponzorstva igrala pod nazivom OFK “Bihać-Intermozaik”, sastala se u polufinalu protiv veoma jake ekipe NK Krajišnik iz Vel.Kladuša i izgubila sa 4:0. Medjutim imajući u vidu da je naša ekipa igrala bez standardnog golmana i dva igrača, naši igrači su dali su svoj maksimum i predstavili svoj klub u najljepšem svijetlu.
Najiskrenije i od srca čestitke našim svijetloplavim PONIRIMA (2004/2005), koji su osvojili III. mjesto

PEHAR SU OSVOJILI:
1.Komić Fadil
2.Rekić Denis
3.Alibabić Haris
4.Brkić Arman
5.Skalić Asim
6.Žerić Eman
7.Alibabić Dženis
8.Nesimović Dinan
9.Durmišević Ibrahim
10.Talić Vernes
11.Dupanović Harun
12.Dujmović David
13.Mlinar Emin
14.Begić Ismar
15.Alijagić Tarik
16.Memagić Irman

ISKRENE ČESTITKE
HVALA VAM DRAGI PIONIRI